Členi :SANDRA NASIC

8. března 2007 v 12:36 | Bára :-) |  Guano Apes

SANDRA NASIC


Narozena: 25.5.1976
Stav: svobodná
Vzdělání: střední škola
Bývalá frontmanka Guano Apes Sandra Nasic a jedna z nejlepších zpěvaček současné německé rockové scény se narodila v Německu, ale kořeny má v Chorvatsku. Její tatínek je Chorvat a když poznal Sandřinu matku z Německa, emigroval. Právě po něm také dceruška zdědila hlas a hudební nadání.
Po dokončení školy chtěla Sandra studovat umění a design na univerzitě, ale k tomu se už nedostala. Na jedné školní párty potkala Henninga, Stefana a Dennise, kteří hledali zpěváka do své kapely, což se jim zatím nedařilo. Sandra jim trošku zazpívala a zarapovala a tak jí nabídli, jestli se k nim nechce přidat.
O jejím soukromí se moc neví. Když skupina začínala, říkalo se, že chodí se studentem tělesné výchovy Peterem. Sandra sama říká, že se poprvé líbala v Peterově dodávce na krajnici dálnice v Göttingenu a policista jim řekl, že si pro parkování vybrali špatné místo... Nic víc o jejích osobních záležitostech není známo.
V hudebním světě je uznávána díky svému úžasnému hlasu. Dokáže v momentě přejít z divokých a agresivních poloh zpěvu/řevu do čistých a jemných melodií. Sama se také věnuje mladým talentům a účastní se projektu SISTARS. Pro Guano Apes píše texty.
Vzhled a záliby:
Modrozelené oči, přivřené co nejvíc / bacha na sloupy /, 164 cm, ale někde se uvádí 168, asi 50 kg /bez záruky/,barvu vlasů střídá docela často, vidět jste mohli s hlavou blond až černou, ráda mění svůj vzhled. Při výběru oblečení je pro ni nejdůležitější pohodlí a ne to, co má na sobě. I přesto, že se drží neformálního stylu, je dobře znám její dobrý vkus. Ovládá čtyři jazyky - angličtinu, chorvatštinu, francouzštinu - jakž takž a samozřejmě němčinu. Ráda jezdí na snowboardu. Z Walking On A Thin Line má nejraději Diokhan, Sugar Skin, Plastic Mouth.
Oblíbená muzika: dříve Public Enemy, Run DMC a Rage Against The Machine, dnes hlavně Korn, Deftones, Incubus, Simon & Garfunkel...
Oblíbené knihy: Patrick Süskind - The Perfume /Parfém/ a Michael Ende - The Neverending story /Nekonečný příběh/
Oblíbené filmy: Star Wars a Apokalypsa
Motto: "Jestliže jsi upřímný sám k sobě, nedokážeš kráčet špatnou cestou příliš daleko."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama